MİSYONUMUZ

İSTANBUL İTTİFAKI

Adil bir seçim ve yaşanabilir bir İstanbul için tekrar yola çıktık. Ekrem İmamoğlu ile birlikte, 2024’te İstanbul İttifakı bu sefer daha güçlü kazanacak!

Seçimlerde siyasi partiler arasında ittifaklar kurulabilir; ancak biz İstanbul Gönüllüleri olarak halkın ittifakının gücüne inanıyoruz. İstanbul İttifakı, 2019’da kendini kanıtlamış ve başarıya ulaşmış bir birliktelik olarak başladı; şimdiyse daha da güçlenerek yoluna devam ediyor.

Seçimde adaleti sağlamak ve tüm hemşehrilerimize gerçekleri anlatmak için bir kere daha Ekrem İmamoğlu ile birlikte yola çıktık.

2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde, tüm İstanbulluların iradesinin sandıktan şüphesiz ve şaibesiz çıkmasını sağlamak, bu şehirde yaşayan herkes için çok önemli.

Sen de seyirci olma, sürecin bir parçası ol! Hemen İstanbul Gönüllüsü ol, sandık güvenliği ve adil bir seçim için birlikte çalışalım.

Sadece sandıkta değil, sahada ve sosyal medyada da birlikte olalım; bir kere daha birlikte başaralım.

İstanbul İttifakı’nın, demokrasinin ve halkın iktidarının İstanbul’a egemen olması için kol kola, omuz omuza çalışalım.

İstanbul Gönüllüleri

BİZ KİMİZ?

Adil bir seçim ve güçlü bir İstanbul İttifakı için bir araya gelmiş gönüllüleriz.

Yıllar boyunca farklı seçimlerde hem siyasi partiler bünyesinde hem de farklı platformlarda görev almış ve tecrübe edinmiş gönüllüler olarak bir kere daha İstanbul için çalışmaya hazırız.

SOSYAL MEDYADA BİZNE AMAÇLIYORUZ?


Image

Seçim Öncesi

Seçmeni oyuna sahip çıkmaya teşvik etmek, seçim güvenliği hakkında bilgilendirmelerde bulunmak, seçim güvenliğine destek vermek amacıyla çalışmalar yapmak, saha çalışmalarıyla İstanbullular ile buluşmak ve sosyal medyada doğru bilgilerin yayılımına destek olmak.

Image

Seçim Günü

Oy kullanılacak alanlarda bulunacak gönüllülerimiz sayesinde ıslak imzalı tutanaklara hızlıca ulaşmak, müşahit olarak sandıklara sahip çıkmaya destek olmak ve İstanbulluların iradesini korumak için seçim süreçlerine gözlemci olarak dahil olmak.